Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

5 hvězdičkové ubytování Berwick-Upon-Tweed, Velká Británie

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Berwick-Upon-Tweed bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování Berwick-Upon-Tweed, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Berwick-Upon-Tweed věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel Berwick-Upon-Tweed, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Apartmány Berwick-Upon-Tweed , Bed and Breakfasts Berwick-Upon-Tweed , Chalupy Berwick-Upon-Tweed , Hostely Berwick-Upon-Tweed , Hotely Berwick-Upon-Tweed , Penziony – hostince Berwick-Upon-Tweed , Prázdninové domy Berwick-Upon-Tweed , Venkovské domy Berwick-Upon-Tweed

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování Berwick-Upon-Tweed, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku Berwick-Upon-Tweed se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu Berwick-Upon-Tweed, apartmán Berwick-Upon-Tweed, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: 5 hvězdičkové ubytování

zobrazeno: 1–1 (z 1)

The Walls B&B 5***** Bed and Breakfasts, Berwick-Upon-Tweed

Bed and Breakfasts, The Walls B&B
9.9

8 Quay Walls, Berwick-Upon-Tweed, Velká Británie

Do centra města Berwick-Upon-Tweed: ~0.3 km | Zobrazit hotel na mapě

The Walls B&B is located in Berwick-Upon-Tweed, 26 km from Bamburgh and 44 km from Alnwick. Guests can enjoy the on-site bar. Rooms have a flat-screen TV. Certain units include a seating area to relax in after a busy day. You will find a kettle in the room. Extras ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu